Vítejte,

firma "Profi HELP" se zabývá správou, servisem a prodejem výpočetní techniky. Samozřejmostí je stavba PC na míru dle přání zákazníka, instalace softwaru, úpravy již existujících konfigurací či optimalizace a zabezpečení chodu operačního systému. V nabídce služeb nechybí ani záloha / obnova dat včetně poškozených nosičů.

Poskytovány jsou také poradenské služby v oblasti hardware a software a po individuální dohodě i  zaškolení uživatele pro práci s PC, operačním systémem či nejrůznějším softwarem. 

V neposlední řadě se firma zaměřuje na zvyšování bezpečnosti nejrůznějších objektů (bytů, domů, obchodů či kanceláří) prostřednictvím instalace bezpečnostních kamerových systémů se záznamem včetně možnosti vzdáleného  dohledu a revizí událostí či instalací zabezpečovacího poplašného zařízení ať už v drátovém či  bezdrátovém provedení, které je schopno na dálku informovat o narušení hlídaného objektu, spustit vizuální a  akustickou signalizaci a dokonce i monitorovat narušené zóny zvukovým odposlechem. Při instalaci kamerových systémů jsou využívány nejmodernější technologie současnosti jakými jsou AHD, HD-SDI, HD-TVI, IP digitální kamery, atd. a zákazníkovi je tedy vždy nabídnut nejoptimálnější typ dohledového systému dle konkrétní situace.
Komplexnější seznam nabízených služeb včetně jejich popisu je možné nalézt na stránce “Poskytované služby a ceník”. 

Všechny uvedené služby jsou nabízeny téměř výhradně v Karlovarském kraji, po předchozí domluvě je však možné jejich nabídku rozšířit na celé území ČR.  

Pro úplnost je potřeba uvést, že pro všechny výše uvedené činnosti firma vlastní potřebná oprávnění a povolení.

Faktura, záruka a solidní cena je vždy samozřejmostí, nejsme plátci DPH. 

 

Na případnou spolupráci se těší...

Ing. Jan Kůrka